MES | Medikal Endüstriyel Sistemler | MP MiniPure Super Dia 1000 / 2000
30 yılı aşkın süredir, yüksek kalite malzeme ve işçilikten ödün vermeden, kendi bünyemizde saf su ve ultra saf su cihazları üretiyoruz. Yüzdeyüz Türk mühendisliği ürünü su arıtma cihazlarımızı kullanarak, laboratuvar, otoanalizör, biyokimya, hormon, eliza, araştırma ve kalite kontrol, endüstriyel uygulamalar, hassas yıkama ve özellikle diyaliz merkezlerine yönelik üstün ve hızlı çözümlere ulaşabilirsiniz.
su, saf su, ultra saf su, su arıtma, su kalitesi, su kalite standartları, distile su, water quality, water purification, pure water, ultra pure water, water distillation, distilled water
15771
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15771,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

MP MINIPURE SUPER DIA 1000 / 2000

Diyaliz , merkezi sterilizasyon, laboratuvar, merkezi arıtım, üretim, ultra saf su uygulamaları için ideal yüksek kapasiteli saf su cihazdır. Doğrudan çeşme suyundan MPMINIPURE SUPER DIA ile AAMI DIYALIZ STANDARTLARINA uygun saatte 200 – 4000 litreye kadar saf su alınabilir. Suyla temas eden tüm malzemeler sağlık şartlarına uygundur.

  • Yüksek kapasiteli YIKANABILIR ÇELİK FİLTRE ile otomasyon başlıkları korunur kartuş sarfiyatı azalır.
  • OTOMATİK AKTIVE KARBON FİLTRE şebeke suyu içindeki bulanıklık giderici maddeleri, partikülleri, organik maddeleri, serbest kloru tutar , programlı ters yıkamayla durulama yapar. Uygulama alanına göre , özellikle diyaliz ve ultrasaf su amaçları için, çift kademeli otomatik aktive karbon kullanılır. İçindeki demir tutucu reçineyle şebeke ro membranları korunmaktadır.
  • OTOMATİK YUMUŞATICIYLA şebeke suyundaki kalıcı sertliği giderir ve RO membanlarının ömrünü uzatır. Kullanıcının amacına göre dubleks modeller de verilebilir.
  • FİLTRASYON KARTUŞLARI ile (5 mikron veya çok kademeli) yumuşatılmış su içindeki tüm partiküller tutulur RO membranlarının ömrü uzatılır.
  • REVERESE OSMOSIS ÜNİTESİ yüksek kaliteli paslanmaz çelik RO pompası ve RO membranlarıyla yumuşatılmış su içindeki iyonların %98’ini, partikül, organik madde, endotoksin ve bakterilerin %100’ünü tutar ve standart olarak verilen harici PE saf su deposuna otomatik olarak doldurur (kullanıcının talebine göre özellikle diyaliz uygulamaları için saf suyu ONLINE olarak diyaliz makinelerine iletir).
  • Denetim amacıyla ana panoda filtre basınç ve ro pompa manometreleri , saf su ve atık su debimetreleri mevcuttur.
  • OPSİYONLU ELEKTRODEIONIZASYON , REÇİNE TANKLARI , UV STERİLİZATÖR VE ENDOKTOKSIN FILTRE ile 18.2 Moh-cm, TOC < 1ppb kalitesinde saf su ve ultrasaf su sağlanır.
  • ÇIKIŞA TAKILAN OPSİYONLU FİLTRELERLE 0,03 mikrona kadar partiküller tutulur.
  • HER MPMINIPURE SUPER DIA CIHAZINDA STANDART OLARAK GÜVENILIR MES RO/DI CONTROLLER 13 BULUNMAKTADIR